<<  Firma Profili  >>

 

REFİK ÇAYIR; Konya'da 1970 yılından günümüze Bahçe aydınlatma, otomotiv ve organik tarım alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden " Firmamız " bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. 

Firmamız;

Bahçe aydınlatma direkleri, bahçe aydınlatma armatürleri ve bahçe aydınlatma gloplarının hem imalatını hem de uygulamasını yapmaktadır.

Otomotiv sektöründe Ford connect termostat yuvası imalatı, organik tarım sektöründe organik kuru kayısı ve organik kuru erik satışı ile modüler kamelya sistemlerinin imalat ve satışını yapmaktadır.

Organik ürünler kendi bahçemizde yetiştirilmekte ve  hijyenik kurutma işleminden sonra satış ve pazarlaması ülkemizin dört bir köşesine yapılmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
Refik ÇAYIR
Firma Sahibi